Vinaora Nivo Slider Vinaora Nivo Slider Vinaora Nivo Slider Vinaora Nivo Slider

Warning: Creating default object from empty value in /home/iterus/domains/iterus.lt/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 494

Apie mus

alt

UAB „Iterus“ - įmonė, užsiimanti laboratorinės įrangos, baldų, reikmenų, reagentų ir darbo saugos priemonių prekyba. Mūsų įmonė įkurta 2010 metais ir šiuo metu joje dirba 10 darbuotojų.   Subūrusi profesionalių specialistų komandą, įmonė teikia kvalifikuotas ir kokybiškas paslaugas siūlydama klientams inovatyvius, jų laiką ir pinigus taupančius sprendimus.

Tai ambicinga bendrovė, siekianti tapti viena iš Lietuvos rinkos lyderių.

Darbo patirtis, žinios, atsakomybė, kliento poreikių supratimas bei patikima partnerystė su pasaulyje pripažintais ir laiko patikrintais gamintojais, padeda mums siūlyti ir tiekti optimalius bei tinkamus produktus. Dirbame mokslo, medicinos, pramonės srityje. Siekiame, kad mūsų klientai būtų visada patenkinti mūsų operatyvumu, tiekiamų prekių kokybe bei kvalifikacija juos konsultuojant laboratorijos kūrimo, plėtros ar optimizavimo klausimais.

UAB Iterus siūlo savo klientams optimalius ir veiksmingus sprendimus, susijusius su laboratorinės įrangos, baldų, reagentų, reikmenų parinkimu bei pirkimu. Atliekame įrangos, baldų išdėstymo, montavimo projektus. Siūlome platų produktų asortimentą, reikalingą laboratorijos įrengimui, priežiurai ir valdymui.

Jauni ir veržlūs įmonės specialistai yra baigę aukštuosius mokslus chemijos, fizikos, farmacijos, ekonomikos srityse, puikiai išmano verslo subtilybes. UAB Iterus – inovatyvi ir šiuolaikiška įmonė, daug dėmesio skirianti darbuotojų įgūdžių tobulinimui ir profesinių žinių gilinimui.

Organizuojame seminarus, naujų produktų pristatymus, įmonės biure bei kliento darbo vietoje. Suteikiame klientams galimybę išbandyti perkamą įrangą savo laboratorijoje.

Esolution by Infosauga